Main menu

Periodontologia

Ogólnie to dziedzina zajmująca się „ratowaniem” własnych zębów. W związku z tym jest szalenie ważna bo zajmuje się strukturami wokół zębów, a jeśli one są zdrowe to jest duża szansa, że będziemy mogli się nimi długo cieszyć. Podstawa są przeglądy i regularne usuwanie złogów nazębnych wraz z kamieniem nazębnym co jest jedną podstawowych przyczyn zmniejszenia ilości uzębienia. W cięższych przypadkach stosujemy kiretaż zarówno otwarty jak i zamknięty. Wykonujemy również zabiegi chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej jak np. pokrycie recesji dziąsłowych, wydłużanie koron, plastyka dziąseł i wiele innych.

Szanowni pacjenci

W związku z pandemia w kraju i na świecie zmieniany zasady funkcjonowania Centrum Stomatologii Śmieleccy.

  1. Wszyscy, którzy do tej pory mieli umówione wizyty a nie zostały one jeszcze przełożone proszeni są o kontakt 604 180 611 lub wysłanie SMS w celu ustalenia wizyty.
  2. Wizyty bieżące od 4 maja będą odbywały się wg wcześniejszych terminów o ile nie zostały one zmienione.
  3. Pacjenci z aparatami ruchomymi proszeni są o kontakt na przełomie czerwca i lipca w celu ustalenia terminu.
  4. Prosimy o zgłaszanie się na wizytę 5 minut wcześniej i informowanie nas o tym pod numerem 604 180 611 w celu wpuszczenia do Centrum – Opiekun zbierze wywiad epiedemiologiczny i pokieruje Pacjenta do odpowiedniego gabinetu.
  5. Prosimy by przychodzić bez osób towarzyszących, gdyż nie zostaną one wpuszczone do Centrum, wyjątkiem są dzieci pod opieką jednego opiekuna i osoby wymagające opieki.
  6. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość , gdyż wprowadzone procedury są nowe ale wspólnie będziemy starać się je usprawniać w celu jak najlepszego i najbezpieczniejszego przeprowadzenia procesu leczenia naszych Pacjentów.

Zespół Centrum Stomatologii Śmieleccy