Main menu

PaX-Uni-3D

Aparat RTG Pantomograf-Cefalometria-Tomografia Stożkowa Vatech UNI 3D

PAX UNI3D to rentgenowski system diagnostyczny, który oferuje wysoko-zaawansowane zdjęcia panoramiczne, cefalometryczne oraz tomografię 3D. 
Zastosowanie wysokiej technologii sensorów pozwala na precyzyjną diagnozę przy zredukowanej dawce dla pacjenta. Obraz z sensora przesyłany jest do komputera w czasie rzeczywistym, zdjęcie widoczne przez cały czas ekspozycji na ekranie monitora.

CEREC

Cerec

Stomatologiczny robot Cerec – nowoczesna i wyjątkowa technologia. Robot sam zaproponuje i wyprodukuje ceramiczne pląby, koronki i mostki. Następnie wystarczy wynik jego pracy umieścić i przylepić pacjętowi. Wszystko odbywa się w ciągu jednej wizyty u dentysty.

VDV Gold

VDV Gold

Mikrosilnik endodontyczny ze zintegrowanym lokalizatorem wierzchołka do mechanicznego opracowywania kanałów korzeniowych.

beefill

Bee Fill

Urządzenie firmy VDW do wypełniania kanałów płynną gutaperką BeeFill zapewnia szczelne, trwałe i higieniczne wypełnienie kanałów w krótkim czasie. 

IMPLANT CENTER 2

Implant center 2

IMPLANT CENTER 2  symbolizuje doskonałe skojarzenie bezpieczeństwa i szybkości w chirurgii kostnej.Wszystkie zabiegi chirurgiczne (od implantologii aż po zabiegi periodontologiczne) mogą być wykonywane tylko tym jednym urządzeniem.

Unit A-Dec 500

Laser diagnostyczny Kavo

DIAGNOcam to urządzenie służące do diagnostyki próchnicy, wykorzystujące nowoczesną technologię DIFOTI – modulowane światło laserowe przechodzące przez tkanki zęba do zobrazowania na ekranie monitora zmian patologicznych w szkliwie i zębinie. Umożliwia wykrycie próchnicy na powierzchniach zgryzowych i stycznych oraz wokół wypełnień, jak również patologicznych pęknięć szkliwa.Pozwala na zapisanie obrazu diagnostycznego tkanek zęba w dokumentacji elektronicznej pacjenta.

Quicksleeper II

QUICKSLEEPER – to system znieczuleń umożliwiający iniekcję transkortykalną, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń.

cavitron

Szanowni pacjenci

W związku z pandemia w kraju i na świecie zmieniany zasady funkcjonowania Centrum Stomatologii Śmieleccy.

  1. Wszyscy, którzy do tej pory mieli umówione wizyty a nie zostały one jeszcze przełożone proszeni są o kontakt 604 180 611 lub wysłanie SMS w celu ustalenia wizyty.
  2. Wizyty bieżące od 4 maja będą odbywały się wg wcześniejszych terminów o ile nie zostały one zmienione.
  3. Pacjenci z aparatami ruchomymi proszeni są o kontakt na przełomie czerwca i lipca w celu ustalenia terminu.
  4. Prosimy o zgłaszanie się na wizytę 5 minut wcześniej i informowanie nas o tym pod numerem 604 180 611 w celu wpuszczenia do Centrum – Opiekun zbierze wywiad epiedemiologiczny i pokieruje Pacjenta do odpowiedniego gabinetu.
  5. Prosimy by przychodzić bez osób towarzyszących, gdyż nie zostaną one wpuszczone do Centrum, wyjątkiem są dzieci pod opieką jednego opiekuna i osoby wymagające opieki.
  6. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość , gdyż wprowadzone procedury są nowe ale wspólnie będziemy starać się je usprawniać w celu jak najlepszego i najbezpieczniejszego przeprowadzenia procesu leczenia naszych Pacjentów.

Zespół Centrum Stomatologii Śmieleccy