Main menu

Włodzimierz ŚmieleckiWłodzimierz Śmielecki – specjalista ortodonta praktykuje od 1981 roku kiedy to ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Akademii Medycznej w Poznaniu. Pasjonat zawodu od wielu lat związany z ortodoncja ale również znany z zamiłowania do chirurgii i protetyki. W ciągu swojej długiej drogi zawodowej uczestniczył w niezliczonej ilości kursów medycznych aby dążyć do poprawy jakości swoich usług. Nie boi się trudnych wyzwań i zawsze chętnie stawia im czoła by pomóc swoim pacjentom. Nie ogranicza się tylko do wąskiej dziedziny stomatologii ale z takim samym entuzjazmem podejmuje kompleksowe leczenie.

Małgorzata ŚmieleckaMałgorzata Śmielecka – absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, od 2006 asystent w katedrze Protetyki na Uniwersytecie Medycznym im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzi zajęcia dla studentów zarówno w języku polskim jak i angielskim. Autorka i współautorka wielu prac badawczych i artykułów naukowych oraz wystąpień na kongresach w kraju i za granicą. Obecnie w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Naturalnie zainteresowania związane z protetyką, a w szczególności z implantoprotetyką, ale również podejmuje wszelkie trudy współczesnej stomatologii.

Marek ŚmieleckiMarek Śmielecki – absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, z zainteresowania Implantolog uzyskał prestiżowy Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej przyznawanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS) przy współpracy z Niemieckim Towarzystwem Naukowym (EDI) oraz jako jeden z pierwszych ukończył prestiżowe Curriculum Periodontologiczne Profesora Marcusa Hurzellera we współpracy z Uniwersytetem Jagiellonskim i CEIA. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz estetyczną protetyką komputerową CEREC, z zamiłowania implantolog przeprowadza zabiegi związane z regeneracją kości, podnoszeniem zatoki szczękowej i rozszczepiania wyrostka oraz przeszczepów kostnych oraz mikrochirurgiczne.

Monika StępieńMonika Stępień
higienistka stomatologiczna

Marta PieronkiewiczMarta Pieronkiewicz
higienista stomatologiczna

Reata KwiatkowskaRenata Kwiatkowska
recepcjonistka

Marta PopekMarta Popek
recepcjonistka, higienista stomatologiczna

Zespół Centrum Stomatologii Śmieleccy

Zespół Centrum Stomatologii Śmieleccy